Стартовий протокол • Стартовый протокол • Start list
Стартовий протокол 2021• Start list 2021
update_15:00_23.05.2021
Індивідуальна гонка / Individual race | ||||||||
BIB № | Прізвище | Им´я | Рік народж. | Стать | Нас.пункт | Країна | Спільнота | Вікова категорія |
TETIANA | Zavediuk | Tetiana | 1986 | W | Ivano-Frankivsk | UKR | Borys Running Club | Жінки |
W1 | Kovalevska | Natalia | 1979 | W | Kyiv | UKR | ||
W2 | Поливаная | Наталья | 1971 | W | Харьков | UKR | Team 404 | |
36 | Кушка | Михайло | 1999 | M | Київ | UKR | Абсолют | |
11 | Мамітько | Антон | 1995 | M | Переяслав | UKR | ||
31 | Демчук | Артем | 1994 | M | Винница | UKR | NoBoringRunners | |
1 | Хадыко | Александр | 1991 | M | Сумы | UKR | Sapik Team | 30-34 |
25 | Оверченко | Роман | 1989 | M | Полтава | UKR | ||
16 | Мельник | Денис | 1988 | M | Вінниця | UKR | ||
10 | Ковальчук | Олександр | 1986 | M | Київ | UKR | Sapik Team | 35-39 |
33 | Saulko | Ruslan | 1986 | M | Pereyaslav | UKR | Sapik Team | |
23 | Семенчук | Євгеній | 1985 | M | Київ | UKR | ||
37 | Мулярчук | Константин | 1985 | M | Киев | UKR | ||
8 | Волинець | Віталій | 1984 | M | Тернопіль | UKR | ||
14 | Кодак | Олександр | 1984 | M | Кременчуг | UKR | Kodakbrotherteam | |
35 | Орлов | Александр | 1984 | M | Киев | UKR | ||
15 | Гостєнін | Євгеній | 1983 | M | Обухів | UKR | Sapikteam | |
26 | Герасименко | Юрій | 1983 | M | с. Лецьки | UKR | ||
30 | Зверянский | Юрій | 1983 | M | Вінниця | UKR | NoBoringRunners | |
7 | Чмель | Сергій | 1982 | M | Івано-Франківськ | UKR | ||
24 | Журавель | Юрій | 1982 | M | Київ | UKR | LEVEL TEAM | |
20 | Bavshyn | Oleh | 1981 | M | Lviv | UKR | 40-44 | |
38 | Харитончук | Андрій | 1981 | M | Kyiv | UKR | Level Up | |
5 | Буцко | Володимир | 1980 | M | Київ | UKR | ||
29 | Danylchuk | Roman | 1980 | M | Vinnytsa | UKR | NoBoringRunners | |
17 | Oros | Vasyl | 1978 | M | Київ | UKR | ||
9 | Паламарчук | Андрей | 1977 | M | Киев | UKR | ||
6 | Федорищев | Сергей | 1976 | M | Бровари | UKR | Triatman | 45-49 |
19 | Погойда | Володимир | 1976 | M | Київ | UKR | Triatman | |
22 | Перепечай | Юрій | 1976 | M | жмеринка | UKR | ||
28 | Скакунов | Юрий | 1976 | M | Харьков | UKR | Догони | |
3 | Герасименко | Володимир | 1975 | M | Житомир | UKR | ||
12 | Мельничук | Юрій | 1973 | M | Київ | UKR | Тріатман | |
4 | Ясний | Євгеній | 1972 | M | Киев | UKR | Триатман | |
18 | Луцишин | Валентин | 1971 | M | Вышгород | UKR | Dnepr Masters Cycling Tiem | 50-54 |
34 | Nikolaiev | Leonid | 1971 | M | Kiev | UKR | Intelcity | |
27 | Поливаный | Валерий | 1969 | M | Харьков | UKR | Team 404 | |
32 | Юцевич | Дмитро | 1968 | M | Нові Петрівці | UKR | ||
13 | GORDIIENKO | IURII | 1966 | M | Kyiv | UKR | SCS "Sport club Scientist" | 55-59 |
21 | Коваленко | Геннадій | 1965 | M | Полтава | UKR | ФЛАП | |
2 | Volkov | Oleksandr | 1963 | M | Simferopol | UKR | SCS "Sport club Scientist" |
Естафета / Relay | |||||||
BIB № | Прізвище | Им´я | Рік народж. | Стать | Нас.пункт | Країна | Команда |
200 | Куйбіда | Віктор | 1959 | M | Pereyaslav | UKR | Semex |
Саулко | Вячеслав | 1961 | M | Pereyaslav | UKR | ||
Тірбах | Анатолій | 1991 | M | Pereyaslav | UKR | ||
201 | Tsyhaniuk | Oleksandr | 2001 | M | Ternopil | UKR | Ternopil triathlon team |
Tanovskiy | Maksym | 1999 | M | Ternopil | UKR | ||
Skorokhid | Anton | 1996 | M | Ternopil | UKR | ||
202 | Дехтяренко | Олег | 1991 | M | м. Київ | UKR | ТТТ.UA |
Бабюк | Іван | 1992 | M | м. Канів | UKR | ||
Гур'єва | Ольга | 1987 | W | м. Київ | UKR | ||
203 | НОВАК | МАТВІЙ | 1980 | M | ЧЕРКАСИ | UKR | Novak Team |
НОВАК | ГРИГОРІЙ | 1979 | M | КИЇВ | UKR | ||
Новак | Микола | 1983 | M | КИЇВ | UKR |